Exteriéry

 

 

Pergoly, stání, fasády, ...

 

Exteriéry

Kromě klasické nábytkářské truhlařiny se zabýváme i truhlařinou stavební. Exteriér kolem domu dotváří celkový vzhled Vaší stavby a je to první věc, která je viditelná při vstupu do domu. Proto klademe velký důraz na zpracování. Nic neřežeme a nehoblujeme na místě. Vše řežeme v dílně formátovací pilou.

Umíme vyrobit pergolu, dřevěnou fasádu, balkon, terasu, plot atd. Pro výrobu do exteriérů se používá masivní dřevo české či exotické. Pro povrchovou úpravu dřeva se natírají či stříkají různé druhy lazur a olejovosků. Při použití kvalitního vlhku odolného dřeva můžete nechat vše bez povrchové úpravy. Dřevo pak dostane pěknou patinu.

U trámových konstrukcí doporučujeme požít vysušené lepené KVH nebo BSH hranoly pohledové kvality. Výhoda je že se nekroutí a nerozpraskají tolik, jako klasické mokré trámy.


vstupte do fotogalerie exteriérů

Kontakt

Truhlářství Littes TT

 

Čakov 80
373 84 Dubné

 

IČO: 28143540
DIČ: CZ 28143540
Tel.: +420 774 744 558
E-mail: littes@seznam.cz

Socialní sítě

O firmě

Jsme truhlářská firma se sídlem v Čakově u Českých Budějovic. Jako firma LITTES působíme na trhu od listopadu 2003, ale zakázkovou výrobou se zabýváme již několik let a dědí se po generace. Hlavní náplní naší výroby je zakázková výroba kompletních interiérů vysoké kvality. Jsme schopni vyrobit vaší kuchyň, vestavěnou skříň, schody, dveře, postel, komodu či stůl. Dále balkon, pergolu i zahradní domek. Umíme kompletně vybavit Váš dům, byt, či kancelář.

Vyrábíme z lamina, dřeva, umakartů, dýhovaných desek, překližek, lakovaných MDF desek. Výrobky lze kombinovat se sklem, kovem, nerezem, umělým či pravým kamenem. Naším cílem je především uspokojit zákazníka kvalitou, cenou a samozřejmě i dodržením smluvených dodacích termínů. Zdarma zpracováváme návrh a kalkulaci dle předběžných rozměrů a potřeb zákazníka. Truhlářské práce provádíme po celé ČR..

Littes Racing