Stoly na míru

 

 

Stůl je dominantou každé místnosti.

 

Stoly na míru

Stůl je dominantou každé místnosti. A je jedno, jestli se jedná o jídelnu, obývací pokoj, dětský pokoj nebo kancelář.

Jídelní stoly

Jídelní stůl patří mezi ten typ nábytku, který nesmí chybět v žádné domácnosti. U tohoto stolu se schází celá rodina, aby spolu strávila společné chvíle, a nejen u jídla. Jídelní stoly vyrábíme ve všech možných tvarech – kulaté, čtvercové, obdélníkové i atypické. Můžeme pro vás vyrobit jak malý stůl pro dvě osoby, tak i velký jídelní stůl pro početnější rodinu. Také není problém vyrobit stůl rozkládací. Kromě klasických jídelních stolů s židlemi, které jsme rovněž schopni vyrobit podle vašich návrhů, vám zhotovíme také stůl s rohovou lavicí, která disponuje úložným prostorem. Jídelní stoly se nejčastěji vyrábí z různých druhů dřevin, ať už z českých lesů a nebo z exotického dováženého dřeva. Stoly se dají kombinovat se sklem či kovem a kamenem. Při výběru materiálu doporučujeme tvrdší dřeviny. Jako povrchovou úpravu stolů se může použít polyuretanový zátěžový lak, nebo v poslední době stále oblíbenější olejovosk.

Pracovní stoly

U pracovního stolu strávíte každý den několik hodin. Je tedy potřeba, aby vám po všech stránkách vyhovoval. Pomůžeme vám vybrat nejen ten správný materiál, ale také vám spočítáme, jaké rozměry by stůl měl mít, aby odpovídal nejen rozměrům kanceláře, ale také vaší výšce. V naší nabídce najdete také pracovní stoly pro počítače, které disponují vysouvací deskou pro klávesnici, poličkou pro počítač a tiskárnu nebo podstavcem pod monitor. Pro výrobu můžeme použít laminované či dýhované desky, nebo dřevo.

Ostatní stoly

Kromě jídelních a pracovních stolů nabízíme také výrobu konferenčních stolů, nočních stolků a dětských psacích stolů, na kterých se děti budou připravovat do školy. Dětské stoly nabízíme v různé výšce, v různých barvách a v různém tvarovém provedení.


vstupte do fotogalerie stolů

Kontakt

Truhlářství Littes TT

 

Čakov 80
373 84 Dubné

 

IČO: 28143540
DIČ: CZ 28143540
Tel.: +420 774 744 558
E-mail: littes@seznam.cz

Socialní sítě

O firmě

Jsme truhlářská firma se sídlem v Čakově u Českých Budějovic. Jako firma LITTES působíme na trhu od listopadu 2003, ale zakázkovou výrobou se zabýváme již několik let a dědí se po generace. Hlavní náplní naší výroby je zakázková výroba kompletních interiérů vysoké kvality. Jsme schopni vyrobit vaší kuchyň, vestavěnou skříň, schody, dveře, postel, komodu či stůl. Dále balkon, pergolu i zahradní domek. Umíme kompletně vybavit Váš dům, byt, či kancelář.

Vyrábíme z lamina, dřeva, umakartů, dýhovaných desek, překližek, lakovaných MDF desek. Výrobky lze kombinovat se sklem, kovem, nerezem, umělým či pravým kamenem. Naším cílem je především uspokojit zákazníka kvalitou, cenou a samozřejmě i dodržením smluvených dodacích termínů. Zdarma zpracováváme návrh a kalkulaci dle předběžných rozměrů a potřeb zákazníka. Truhlářské práce provádíme po celé ČR..

Littes Racing