Postele na míru

 

 

Postel je dominantním prvkem místnosti

 

Postele na míru

Ani u vybavení ložnice či dětského pokoje se nevyplatí spoléhat na masovou produkci levného nábytku. Postel je dominantním prvkem místnosti, musí dobře zapadnout do celkového ladění a měla by spolehlivě vydržet několik desítek let. Správná postel ovšem nejen dobře vypadá, ale zejména umožňuje skutečně komfortní a zdraví prospěšné spaní.

Prostřednictvím naší profesionálně vybavené dílny vám nabízíme zhotovení manželských i samostatných postelí na míru. Přesně k zamýšlenému stylu vašeho interiéru. Pracujeme s masivním dřevem, ale i materiály jako jsou lamino, dýha, umakart, lakované MDF desky i pravé dřevo.

Postel pro malé i velké.

Pokud plánujete postupnou přestavbu dětského pokoje s tím, jak se budou proměňovat potřeby vašich dětí, můžete do plánů zahrnout i postupnou změnu postele. Malé dítě nepotřebuje dospělou plnou velikost nábytku. Velká postel zároveň ubírá na ceněném prostoru na zemi pro hraní. Až děti poporostou, malé vybavení snadno poslouží další rodině a vaše děti přirozeně se svým jiným životním stylem přejdou k nábytku většímu. Myslete nejen na styl vašeho vybavení, ale i na své zdraví.

Veškeré námi používané materiály i úpravy laky a olejovosky jsou zdraví neškodné, vykazují velkou pevnost a odolnost. Vyrobíme pro vás i atypické rozměry, tvary, zdobné prvky.


vstupte do fotogalerie postelí

Kontakt

Truhlářství Littes TT

 

Čakov 80
373 84 Dubné

 

IČO: 28143540
DIČ: CZ 28143540
Tel.: +420 774 744 558
E-mail: littes@seznam.cz

Socialní sítě

O firmě

Jsme truhlářská firma se sídlem v Čakově u Českých Budějovic. Jako firma LITTES působíme na trhu od listopadu 2003, ale zakázkovou výrobou se zabýváme již několik let a dědí se po generace. Hlavní náplní naší výroby je zakázková výroba kompletních interiérů vysoké kvality. Jsme schopni vyrobit vaší kuchyň, vestavěnou skříň, schody, dveře, postel, komodu či stůl. Dále balkon, pergolu i zahradní domek. Umíme kompletně vybavit Váš dům, byt, či kancelář.

Vyrábíme z lamina, dřeva, umakartů, dýhovaných desek, překližek, lakovaných MDF desek. Výrobky lze kombinovat se sklem, kovem, nerezem, umělým či pravým kamenem. Naším cílem je především uspokojit zákazníka kvalitou, cenou a samozřejmě i dodržením smluvených dodacích termínů. Zdarma zpracováváme návrh a kalkulaci dle předběžných rozměrů a potřeb zákazníka. Truhlářské práce provádíme po celé ČR..

Littes Racing