Kanceláře na míru

 

 

Kancelář a firemní prostory

 

Kanceláře na míru

Kancelář a firemní prostory jsou místem, kde trávíme denně mnoho času, někdy dokonce víc, než doma. Jedná se o reprezentativní prostory, podle kterých si lidé často vytvářejí obrázek i o vás. Důležitým prvkem je v tomto případě kancelářský nábytek. Ten by měl být kvalitní, praktický a také vkusný, aby dobře reprezentoval vás i vaši firmu a zároveň aby vytvářel vhodné podmínky pro vaše zaměstnance.

Kancelář by měla být koncipována tak, aby se v ní dobře pracovalo a vy, vaši pracovníci a vaši klienti se v ní cítili uvolněně a pohodlně. Měla by být ale zároveň také prakticky a účelně vybavena. Správně navržený a uspořádaný kancelářský nábytek dokonce dokáže zajistit vyšší efektivitu práce.

Kancelářský a firemní nábytek

Mezi kancelářský nábytek se řadí mnoho produktů, např. pracovní stoly, knihovny, kartotéky, různě vysoké skříně, boxy, regály, police, kontejnery, krycí desky, zákaznické přepážky a pulty, atd.

Pomůžeme vám s návrhem řešení nejen pro vaše kanceláře, ale také pro jednací místnosti, recepce či neformální prostory vaší firmy. Vyrobíme vám kancelářský nábytek jakéhokoliv tvaru a velikosti, tak aby co nejlépe vyhovoval vašim požadavkům.

Při výrobě kancelářského nábytku dbáme především na jeho odolnost a dlouhou životnost. K výrobě kancelářského nábytku používáme různé materiály, nejčastěji dřevotřískové laminované desky, dýhované desky nebo masiv.


vstupte do fotogalerie kanceláří

Kontakt

Truhlářství Littes TT

 

Čakov 80
373 84 Dubné

 

IČO: 28143540
DIČ: CZ 28143540
Tel.: +420 774 744 558
E-mail: littes@seznam.cz

Socialní sítě

O firmě

Jsme truhlářská firma se sídlem v Čakově u Českých Budějovic. Jako firma LITTES působíme na trhu od listopadu 2003, ale zakázkovou výrobou se zabýváme již několik let a dědí se po generace. Hlavní náplní naší výroby je zakázková výroba kompletních interiérů vysoké kvality. Jsme schopni vyrobit vaší kuchyň, vestavěnou skříň, schody, dveře, postel, komodu či stůl. Dále balkon, pergolu i zahradní domek. Umíme kompletně vybavit Váš dům, byt, či kancelář.

Vyrábíme z lamina, dřeva, umakartů, dýhovaných desek, překližek, lakovaných MDF desek. Výrobky lze kombinovat se sklem, kovem, nerezem, umělým či pravým kamenem. Naším cílem je především uspokojit zákazníka kvalitou, cenou a samozřejmě i dodržením smluvených dodacích termínů. Zdarma zpracováváme návrh a kalkulaci dle předběžných rozměrů a potřeb zákazníka. Truhlářské práce provádíme po celé ČR..

Littes Racing